Sprawdzona agencja rekrutująca pracowników – Amer International
Rzetelna agencja rekrutacyjna, czyli Amer International zajmuje się rekrutowaniem pracowników z Ukrainy oraz ze Wschodu. To specjalistyczne wsparcie dla licznych przedsiębiorstw, dzięki jakiemu można w polskich firmach uzupełnić braki w kadrach. Wyszukiwani są nie tylko pracownicy do prac fizycznych, lecz również z konkretnych specjalności. Mieszcząca się w Katowicach agencja zajmuje się obsługą rekrutacji stałej, pracy tymczasowej jak i użyczaniem pracowników z Ukrainy, Białorusi i pozostałych państw wschodnich. Usługi Amer International dedykowane są na równi dla małych przedsiębiorstw, ale też dla dużych zakładów. Na stronie http://www.amer-work.com/ można zaznajomić się z dokładnymi warunkami współpracowania z określonymi rekruterami. Amer International zapewnia wszechstronną usługę, opierającą się na wypełnieniu niezbędnych kwestii formalnych powiązanych z zatrudnieniem. Wszyscy klienci mogą liczyć na zastosowanie indywidualnego podejścia, jak i na to, ze zarówno wobec pracowników, jak i pracodawców rekruterzy będą postępować uczciwie.

Author:

Related Post

Materiały:

  • W ofercie firmy Żalux znajdują się bramy garażowe, przemysłowe i szybkobieżne. Nasza firma znajduje się pod adresem Poznań, Mateckiego 17.
  • Darmowa wycena i skup monet Warszawa oraz banknotów, orderów, medali, odznaczeń wojskowych
  • Sklep dla każdego numizmatyka - monety, odznaczenia, medale, skup banknotów Wrocław akcesoria numizmatyczne, abonament numizmatyczny, sklep numizmatyczny Warszawa
  • komornik kraków
  • Nasza firma oferuje: rekultywacja gruntu, badania gruntu oraz rekultywacja jezior. Prote wykonuje odwierty w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.
top